معرفی

خانه - معرفی

معرفی

دکتر سینا قرطاسی اسکوئی مدرک دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی را با رتبه بالا از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز اخذ نموده است.

دکتر قرطاسی علاوه بر عضویت در انجمن حرفه‌ای دندانپزشکان ایران، دارای عضویت چندین انجمن خارجی از جمله انجمن بین‌المللی ایمپلنتولوژیست‌های دهان و انجمن دندانپزشکی زیبایی امریکا می‌باشد.

وی همچنین عضو باشگاه بین‌المللی طراحی دیجیتالی لبخند (DSD) است و در دوره‌های متعدد بین‌المللی با حضور منتورهای تأثیرگذار در این حیطه شرکت کرده است.

دکتر قرطاسی علاوه بر حرفه دندانپزشکی، مسئولیت تدریس برای دانشجویان دندانپزشکی را در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز بر عهده دارد و همچنین دبیر علمی دو ژورنال تخصصی در حیطه دندانپزشکی است. وی در زمینه فعالیت‌های حیطه سلامت دهان و دندانپزشکی در سطح کشور به‌عنوان فردی تأثیرگذار در بین اساتید این رشته شناخته می‌شود.

دکتر قرطاسی

فلسفه کاری دکتر قرطاسی

دکتر قرطاسی با مشاوره لازم و شناخت کامل نیازهای درمانی و خواسته‌های مراجعه‌کنندگان، شاخص‌های هارمونی لبخند و صورت که با آنالیز فیزیوگنومی یا شخصیت‌شناسی چهره امکان‌پذیر است، در طرح‌ریزی درمان‌ها در نظر می‌گیرد تا بهترین نتایج در سریع‌ترین زمان ممکن و با کمترین آسیب به نسوج دندانی حاصل شود و تأثیر زیبای آن یک‌عمر برای فرد باقی بماند.

در مطب دکتر قرطاسی، مدت زمان درمان‌های زیبایی به‌کمک تکنولوژی‌های روز دنیا از چند سال به چند ماه تا چند هفته کاهش یافته است. تیم مجرب مجموعه با شناخت مواد و تکنیک‌ها، و احاطه کامل به علم زیبایی و هارمونی چهره، و درنظرگرفتن انواع آناتومی دندان، ضمن توجه به مشکلات، خواسته‌ها و شرایط موجود، همه توانشان را با مهارت و ظرافت به‌کار می‌گیرند تا بهترین خدمات به مراجعان ارائه شود.

در اینجا تمام آن چه که برای تأمین سلامتی و ایجاد لبخندی زیبا لازم است—از علم روز دندانپزشکی تا مهارت‌های هنری—به‌کار گرفته شده تا زیبایی و اعتماد به‌نفس بیشتری به شما هدیه شود.

مشاوره و همکاری درمانی در هر زمینه تخصصی اعم از جراحی‌های میکروسکوپی پیشرفته لثه و بازسازی استخوان و درمان‌های ویژه ریشه دندان گرفته تا درمان‌های ارتودنسی پیشرفته و ردیف کردن دندان و موارد بازسازی‌های پیچیده دندانی به‌عمل می‌آید تا بهترین روند درمان طی شود.

هدف ما ارائه خدمات دندانپزشکی با بالاترین حد استاندارد و در بهترین شرایط برای شما، و ایجاد رابطه بلندمدت بین کادر درمانی و مراجعان است. 

مطب دندانپزشکی دکتر قرطاسی واقع در خیابان ۱۷شهریور تبریز، مرکز ایده‌آل شما برای خدمات دندانپزشکی ممتاز در شمالغرب کشور.