دکتر سینا قرطاسی اسکوئی

خانه - دکتر سینا قرطاسی اسکوئی

دکتر سینا قرطاسی اسکوئی

دکتر سینا قرطاسی اسکوئی مدرک دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی را با رتبه بالا از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز اخذ نموده است.

دکتر قرطاسی علاوه بر عضویت در انجمن حرفه‌ای دندانپزشکان ایران، دارای عضویت چندین انجمن خارجی از جمله انجمن بین‌المللی ایمپلنتولوژیست‌های دهان و انجمن دندانپزشکی زیبایی امریکا می‌باشد.

وی همچنین عضو باشگاه بین‌المللی طراحی دیجیتالی لبخند (DSD) است و در دوره‌های متعدد بین‌المللی با حضور منتورهای تأثیرگذار در این حیطه شرکت کرده است.

دکتر قرطاسی علاوه بر حرفه دندانپزشکی، مسئولیت تدریس برای دانشجویان دندانپزشکی را در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز بر عهده دارد و همچنین دبیر علمی دو ژورنال تخصصی در حیطه دندانپزشکی است. وی در زمینه فعالیت‌های حیطه سلامت دهان و دندانپزشکی در سطح کشور به‌عنوان فردی تأثیرگذار در بین اساتید این رشته شناخته می‌شود. 

دکتر قرطاسی موسس برند شان اسکوئی است. 

دکتر قرطاسی

شان اسکوئی

در سبک شان اسکوئی، مشاوره لازم و شناخت کامل نیازهای درمانی و خواسته‌های مراجعه‌کنندگان، شاخص‌های هارمونی لبخند و صورت که با آنالیز فیزیوگنومی یا شخصیت‌شناسی چهره امکان‌پذیر است، در طرح‌ریزی درمان‌ها در نظر گرفته می‌شود تا بهترین نتایج در سریع‌ترین زمان ممکن و با کمترین آسیب به نسوج دندانی حاصل شود و تأثیر زیبای آن یک‌عمر برای فرد باقی بماند.

با سبک شان اسکوئی، درمان‌های زیبایی و بازسازی قوس دندانی یک فرد به‌کمک تکنولوژی‌های روز دنیا در زمان مناسب و با دقت کامل قابل انجام است. تیم مجرب شان اسکوئی با شناخت مواد و تکنیک‌ها، و احاطه کامل به علم زیبایی و هارمونی چهره، و درنظرگرفتن انواع آناتومی دندان، ضمن توجه به مشکلات، خواسته‌ها و شرایط موجود، با مهارت و ظرافت عمل می‌کنند تا بهترین نتایج رقم بخورد.

در سبک شان اسکوئی تمام آن چه که برای تأمین سلامتی و ایجاد لبخندی زیبا لازم است—از علم روز دندانپزشکی تا مهارت‌های هنری—به‌کار گرفته میشود تا زیبایی و اعتماد به‌نفس به سبک شان اسکوئی به شما هدیه شود.

مشاوره و همکاری درمانی در هر زمینه تخصصی اعم از جراحی‌های میکروسکوپی پیشرفته لثه و بازسازی استخوان و درمان‌های ویژه ریشه دندان گرفته تا درمان‌های ارتودنسی پیشرفته و ردیف کردن دندان و موارد بازسازی‌های پیچیده دندانی به‌عمل می‌آید تا بهترین روند درمان طی شود.

در سبک شان اسکوئی، تجربه دندانپزشکی با کیفیت بالا و در بهترین شرایط برای شما رقم می‌خورد

دندانپزشکی به سبک شان اسکوئی در کلینیک دندانپزشکی شان اسکوئی تبریز در دسترس است.